Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy elég erős gamer PC-t...

Egy elég erős gamer PC-t szeretnék kérni karácsonyra. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy a legkisebb mértékig sem akadozzon, még a közelében sem legyen. Minden fusson rajta max. grafikán, hajlandó vagyok elmenni 250.000 ig. A válaszokat előre is köszönöm.
2012. dec. 3. 10:57
 1/9 hellosztok ***** válasza:
0%
bemész a pc boltba ott meg mondod mindenből a legjobb a legyen a gépbe ott el magyarázák neked h mi hanyas benne stb.. és ott helyben ösze raklyák neked!
2012. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hellosztok ***** válasza:
0%
de amugy szart se fogsz érni vele egy virust kap ozt vagy csak gondol egyet a gép mert épp sokszor nem töredezetség mentesiteted ozt anyi meg haél vehetsz uj winyot vagy ha épp el megy az áram és bevan kapcsolva a gép akár meg halhat az alaplap ozt behlasz h anyi pénzt kiadtál ozt meg halt egy áram szünetől! nekem ugy halt meg az alap lapom meg a videokártyám
2012. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

[link]

(A többi pénzt költsd másra, esetleg ha szükséged lenne még valamire a géphez).

2012. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
hajlandó vagy elmenni 250k ig, de figy :DDD ha azt akarod hogy abszolute max grafikán fusson minden, akkor 250 k forint? 400-500 at javaslok, ebben az árban lenne egy olyan konfiguráció, amin picit sem akad semmi... pl nekem a Battlefield3 hasít, miközben a Metro 2033 nem annyira, pedig olcsó konfig. a lényeg hogy vannak szarul optimalizált játékok, amik szándékosan igénylik a nagyobb teljesítményü gépeket, mégpedig azért hogy az uj VGA-kat is megvegyék... namost ha azt akarod hogy ez a genyóság ne fogjon ki rajtad, lehet több kell valamivel 250 k forintnál :)))
2012. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
az ipon.hu-s link egész jó, elgondolkodtató, mert nekem ugy tűnik hogy jó kis konfig, lehet még sem kell tul sokat költeni :)))
2012. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
SSD nélkül, 7870 Crossfire-el lehet jobban járna, ha csak játszani fog rajta.
2012. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
én is összepakoltam 1 konfigot, de inkább nem mutatom xDD nekem 340 be jött ki. HD 7970 es VGA val, AMD FX-8350 es procival :PPP ha nem tul durva alaplapot és nem a legkeményebb procik egyikét teszük bele, akkor kb ez jött volna ki :PP
2012. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
De SSD egy C:/ meghajtónak ideális lenne, akkor is ha csak játszik... pl a Dead Space 2 ben nincs map betöltés, a játékmenet lezavarható az elejétől fogva a végéig, azaz a játék folyamatosan tölti az infót. igaz ehhez nem kell kemény vinyó, de hidd el, SSD nem fölösleges... minden téren hasznos, ami adatátvitelt igényel, eleve előny ha SSD-n van az operációs rendszer :)
2012. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Simon Richard és hellosztok: Ennyi baromságot xD

[link]

2012. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!