Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSi NVIDIA GeForce GT 630 4GB...

MSi NVIDIA GeForce GT 630 4GB DDR3, szerintetek megéri e?

Figyelt kérdés

Mag/Memória

- 810 MHz Core

- 4096MB DDR3 1000MHz Memory

Csatlakozások:

- Dual-link DVI x 1

- HDMI x 1

- D-Sub x 1

Egyéb adatok:

- OpenGL 4.2 támogatás

- Blu-ray 3D támogatás


Nekem csak filmnézésre és netezésre kell, meg több monitoros megoldás miatt. Az munka miatt. Nagy Videó teljesítményre nem lenen szükség. Alatta dolgozna 8 giga ram, meg egy Fx 8350. Játék az nem szempont egyáltalán. Az lenne a lényeg hogy filmek, meg ugye a netes dolgok, flash playeres dolgok ne akadjanak egyáltalán mert jelenleg alaplapi vidi karit használok, és egy kicsit zavar, hogy néha akadást érzékelek. Válaszokat előre is köszönöm.



2012. dec. 3. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nem éri meg. Parasztvakítás az egész videókártya. Amit helyette tudok ajánlani az a HD 6670/7750 1 GB DDR5
2012. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ennek a 4giga videoramnak az égvilágon semmi értelme, ilyen teljesítmény mellett, ezért is parasztvakítás a dolog. egy hd 6670-7750 1000x jobban megéri
2012. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon nem éri meg.4GB VRAM-ot pakolni egy ilyen kártyára életveszély.Még az 1GB-ot sem tudja kihasználni,nemhogy 4-et.Istenem,parasztvakítás mesterfokon.És persze aki nem ért hozza,az megveszi mert:"azta mindenit 4GB-os VGA,és ilyen olcsó?" Ebben az árban sokkal jobban jársz egy HD6670-el.
2012. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értelek titeket, eléggé egybe hangzón mondjátok, hogy nem éri meg. És tényleg csak a 4gb vram miatt gondoltam rá, hogy hátha amire nekem kell egy kicsit jobb lenne. Mivel nem értek hozzá annyira, ezért inkább megkérdeztem. akkor egy 6670-et ajánlotok ? És olyan karit tudtok ajánlania mire mondjuk 2 monitornál többet is rá lehet kötni. Ha lehetne egységes legyen a kimenetel, gondolok itt arra, hogy ne VGa, DVI, meg HDMI legyen hogy 3 féle átalakított keljen vennem. Csak VGA, vagy DVI esetleg HDMI.
2012. dec. 3. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát,az a baj ezzel,hogy HD6770-be nincs ilyen verzió,amelyiken 2 DVI lenne.A legolcsóbb,amit kaptam,az a HD7770,de a te célodra elég fölösleges lenne,mivel elég erős VGA-ról van szó,és nem is a HD6770 árával van egy szinten. :)


[link]

2012. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Komplikato ***** válasza:

"Hát,az a baj ezzel,hogy HD6770-be nincs ilyen verzió,amelyiken 2 DVI lenne."


Mert olyan drága egy DP-ről vagy HDMI-ről DVI-ra alakító kábel? :D

2012. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*6670,bocsánat,elírtam. :)


Amúgy Komplikatonak igaza van :)

2012. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan drága, csak pl ha 3-om monitort kötök, rá akkor 2 átalakító, vagy olyan kábelt kell vennem. Nem az ára a lényeg, hanem ha lehet választani akkor inkább az egyszerűbb megoldást választanám.
2012. dec. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!