Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális aki egy msi gtx...

Az normális aki egy msi gtx 560 ti 448 ra ami használt ráfízetést kérne egy sapphire hd 7850 1gb cserébe? Mert szerintem nem főleg teljesítmény és fogyasztás tekintetében

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég hülyén fogalmaztad.

Ha te akarod elcserélni 560ti-t egy 7850-ért és az illető kér még casht érte, akkor jogos, mert 560ti gyengébb.

2012. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te adsz egy 560ti-t és kapsz egy 7850-et? Mert akkor persze, rá kell fizetned, nincsenek egy súlycsoportban, a 7850 még könnyen garos is.

Ha te cserélsz, akkor hülyeség. Egyrészt, miért cserélnél egy 560ti-re egy 7850 karit...

2012. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én a hd 7850 tulaj vagyok ,és az eladó akié a gtx 560 még ő kért volna rá pénzt és ilyent ír hogy sokkal erősebb az ő kártyája . xddd lol

azt hittem ha valaki vga-t árúll legalább tisztában van a dolgokkal de úgy látszik nem. anno lehet drága volt egy gtx 560 ti . de más nem azt nézi mennyi volt ha nem mit tud :d

2012. dec. 4. 10:28
 4/5 anonim válasza:
Magyarországon vagyunk. Itt mindenki annyiér akarja eladni a szarját amennyit ő összespórolt rá anno, vagy valami hülye elmélete alapján még keresni is akar rajta. Az ilyennek azt kell írni, hogy ok szombat este a blahán várjon és majd érkezel
2012. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez jó volt ment a like :d xd
2012. dec. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!