Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot ajánlotok?

Milyen notebookot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :)Szeretnék venni egy notebookot, de némileg tanácstalan vagyok. Pontosabban van egy elképzelésem, de mivel nem vagyok jártas az informatika világában így gondoltam nálamnál tapasztaltabbak segítségét kérem:) A lényeg: valami olyasmire gondoltam,ami legalább 4 GB alapmemóriával rendelkezik és legalább 2.0 a processzora. Ennyit tudok biztosan és még azt, hogy elsősorban internetezésre kellene meg videó nézésre, de a játékokat sem vetem meg szóval nem hátrány ha elindul rajta valami :) Az ára maximum 200 ezer de inkább 150 körül. Ja és még annyit, hogy Toshiba laptopokról jót hallottam, esetleg van olyan modell amit ajánlani tudtok? Vagy más gyártót válasszak? Saját tapasztalatokat is szívesen vennék :) Előre is köszi:)

2012. dec. 4. 19:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!