Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy intel i3 alap...

Szerintetek egy intel i3 alap dolgokra (film, zene, szövegszerkesztés) hány évig szolgálhat még ki?

Figyelt kérdés
Most egy P4-em van, 10 éve használom, de a videó már szaggat. Kibírja vajon az i3 10 évig?

2012. dec. 5. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az ami manapság 10 évig bírja?Egyébként én is 10év után váltottam pont i3-ra.Egyenlőre nagyon nem bántam meg:)
2012. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5-öt minimum (bár ki tudja mi lesz 5 év múlva, de valószínű még ennyit lazán bírni fog), 10 év múlva már nagyon öregnek fog számítani, mint pl. ma is egy 10 éves géppel már szinte semmit sem lehet csinálni, youtube-on is max 480p-t bírja, stb.
2012. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az i3 csak 2 magos (bár igaz hogy 4 szálas), de én a te helyedben egy 4 magos processzort vennék. (integrált video kártya is sokkal erösebb)

Amd trinity a-10, a-8 körül nézegess. Árban hasonlo mint az i3.

2012. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!