Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy 4 gigás DDR3-as...

Vettem egy 4 gigás DDR3-as 1600-as Kingmax FLGF65F-D8KQB memóriát a gépembe, beletettem, de nem jött be a monitor, a másik 2 gigás Kingstonommal jó, de ezt akármelyik foglalatba teszem nem indul. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nézd meg a processzortámogatási listáját. Ugyanis ha nem kezeli a proci akkor nem is fogja tudni indítani a rendszert.
2012. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a baj,hogy a 4 gigás az 1600-as,a 2 gigás meg 1333-as?
2012. dec. 6. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem probléma, ha nem kezeli 1600on, akkor visszaveszi az órajelét. Nagyon ritkán, de előfordul, hogy egy memória nem megy egy lapban, a processzortámogatási lista csak egy támpont, azt jelenti, hogy azokkal tesztelték és azzal biztos megy. Néha bele lehet szaladni, hogy egy lap nem hajlandó menni valamivel, Kingmaxokkal nem szokott ilyen baj lenni, Geil-re jellemző probléma ez.
2012. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az alaplap dobozára az van ráírva,hogy ddr3 1333 Mhz
2012. dec. 6. 13:22
 5/5 Komplikato ***** válasza:
Nem lehet, hogy i7-hez készült alacsony feszültségű a ram és nem ismeri fel a Bios? (XMP Ready)
2012. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!