Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan aktiváljam amd x6...

Hogyan aktiváljam amd x6 1045t -n a turbo core módot?

Figyelt kérdés

#AMD #turbo core
2012. dec. 6. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a BIOS-ban be van kapcsolva, akkor mennie kell neki. Nekem is X6 van, de még csak párszor láttam a turbo core-t működni.
2012. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
inkább kapcsolj ki 2 magot és a maradék 4 et húzd fel egy jó 4 ghzig és úgy hasítani fog ;)
2012. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2#: Apukám te egy annyira egy tökéletlen,egy szerencsétlen,nyomorék vagy..Ilyen böszmeséget ide büfögni már magába is rettenetes és elolvasván az egész kis röfögésed még én magam is elszégyellem magam.Nem te vagy aki mindenbe ugat,meg hogy milyen konfigokat rakunk mi össze,meg hogy nem ért is senki semmihez?
2012. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm. A biosban kellet
2012. dec. 7. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
nem én vagyok az,te a 27 %-osra gondoltál de köszi hogy engem offolsz mikor én téged mindig lájkoltalak :((
2012. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!