Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Autós játékhoz billenytűzet...

Autós játékhoz billenytűzet vagy a gamepad a jobb?

Figyelt kérdés
pl: NFS-k,rFactor,F1 2012
2012. dec. 8. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Gamepad de inkább kormány.

Vannak tálentumok akik biilentyűzeten űzik.

2012. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is billen nyomom,de vennék egy olcsó gamepadot ha azzal valamivel jobb
2012. dec. 8. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné. Ez kb. olyan mintha azt kérdeznéd, hogy a rántotta vagy a tükörtojás a finomabb. Mindenkinek máshogy jobb.
2012. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Én is bill. nyomom.F1 és társai csak akkor élvezhetők igazán , ha kormányod van. A gamepad szerintem nem dobna annyit a játékélményen. Ez is természetesen saját megszokás / vélemény.

Szerintem gyűjt kormányra, főleg ha modernebb játékkal játszol, nekem az NFs carbon, juiced még játszható billentyűzeten, de vannak nagyon jól szimulált játékok amikhez már kevés a bill! (pedig milyen jó lenne...)

2012. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én játszottam F1-et billentyűzeten és kormányon is. A kormány sokkal jobb!
2012. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
persze hogy jobb kormányon :D
2012. dec. 8. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja a kormány jobb de ha kormányt veszel akkor inkább vegyél valami kis faszát.Ha pedig van pár ezred abból tudsz venni gamepadot és azért dob valamenniyt az élményen.Bár nekem már 8 éve folyamatosan konzolozok pstől az xboxig szóval lehet hogy azért mondom mert már megszoktam.
2012. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!