Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti hol vennétek számítógépet...

Ti hol vennétek számítógépet kifejezetten játékokhoz? Interneten (ipon.hu, pcx, computerimperium) rendelnétek, vagy boltokban? Vagy az interneten olcsóbb, de nem megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rendelném,és össze is válogatnám hogy mit is veszek,mire veszem stb..Ipon/pcx megbízható oldalak,így én erről a kettőről rendelném.
2012. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Èn pont tegnap rendeltem egy gépet iponrol (darabokban).


Komplett gépet sose vegyél, összerakva sokkal jobban megéri.

2012. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rasta Joint ***** válasza:
51%
Interneten a legtöbb esetben olcsóbban kaphatsz gépet, mint a helyi, kisebb üzletekben. Az ipon.hu vagy a pcx.hu a két talán leghíresebb, és legjobb online számítástechnikai webshop hazánkban. Ezek megbízhatóak és többihez viszonyítva olcsóak is. A computerimeperium vagy az ehhez hasonló csak előre összerakott gépeket áruló helyeket nem igazán ajánlom, mert az előre összerakott gépek nagyon nagy többsége aránytalan és nem érik meg az árukat. Ha most tervezel gépet venni, akár itt vagy más jobb fórumon feltehetsz kérdést(pl: prohardver.hu), hogy XY összegből szeretnél valamilyen felhasználásra számítógépet venni, és írnak majd neked jókat. :)
2012. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. dec. 8. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
mennyiből kell gép?
2012. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a vateráról raktam össze használt, de megbízható alkatrészekből egy gépet, pöpec! ja igen, sz*ré-h*gyé.
2012. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!