Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek normális hőfok értékek...

Ezek normális hőfok értékek alapjáraton?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Videókártya: ATI Radeon HD 4870 1Gb Toxic gyárilag OC-s

És nem magasak ezek az értékek alapjáraton? Meg sokszor szétesik a kép. Nem melegszik túl? Ezt a venti sebességet én állítottam be, mert az alapértelmezett sebességnél még magasabb volt a hőfok.



2012. dec. 8. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapjárathoz sok ez a hőmérséklet. Terhelten ne mennyen 70 fölé. Talán újra kéne pasztázni azt a gpu-t, mert lehet kiszáradt a mostani paszta. Meg azért az a venti sebesség is majdnem minimum. Hangos ha feljebb veszed?
2012. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen, elég hangos, ha följebb veszem, és kicsit "csörög" is a venti. Amúgy játéknál a legnagyobb hőfok Battlefield 3-nál Ultrán 74°C volt, és leállítottam, mert nem mertem tovább csinálni. Nezéz leszedni a kártyáról a hűtőt? Esetleg van róla youtube videó?
2012. dec. 8. 20:11
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és a 74°C a GPU hőmérséklet volt.


[link]


Ezt a 8 csavart kiszedem, és lejön az egész hűtés?

2012. dec. 8. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nezéz leszedni a kártyáról a hűtőt?" 4 csavar tartja.

http://www.youtube.com/watch?v=RPel6dMcDf8 Itt látszik valami a műveletből.

Kicsavarod a csavarokat, leszeded a hűtőt, megtisztítod a gpu-t és a hűtőt a régi pasztától, nagyon vékonyan (rizsszemnyint vagy egy kicsit kevesebbet szétkenve) felkened az új pasztát (veszel a boltban max egy eresért), visszateszed a hűtőt és le is csavarozod és kész. Azt nem tudom, hogy a memóriáknak milyen hűtésük van, ha egyáltalán van...

2012. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most nézem a linkelt képet. A belső negy csavar tartja a hűtőt. a maradék pedig szerintem a memóriahűtőt, de először a belső négyet csavard le és ha úgy nem jön le akkor csavard le a másik négyet. A memóriákat is újra lehet pasztázni...
2012. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!