Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videókártya...

Melyik a legjobb videókártya 35000-ért játékra?

Figyelt kérdés
és ne mondogassátok hogy "milyen gépbe kell?"

2012. dec. 9. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem egy gainward Gts 250 1Gb os kártya van már több mint 1 éve a gépembe. akkor 26 vol, most nem tudom mennyi,. De eddig nem volt olyan játék ami nem ment volna full grafon vele. Igaz én nem vagyok Fps b*zi, szóval ha nem tapasztalom hogy szaggat akkor nekem tök hogy hogy 25 fps vagy 38 fps
2012. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerinted azért kérdezi meg valaki, hogy milyen gépbe kell, hogy idegesítsen? Tegyük fel ajánl egy VGA-t, de neked még régi agp-s alaplapod van, akkor pl. abba hogy teszed bele? Vagy ha túl sokat fogyaszt az új kártya a táphoz képest, és meghal a táp? Esetleg még a táppal meghal az alaplap meg a CPU is? Akkor mi lesz? De nehogy leírd milyen gépbe kell egyébként, mert hát ezekszerint hülyeség.

A legjobb 35-ért meg az nVidia gtx 650Ti.

2012. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz 3k-val drágább, de sokkal megbízhatóbb márka, mint a gainward, és a hűtése is sokkal jobb:

[link]

2012. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
innnen is üdvözlöm azt a p*csfejet ki leszavazott. Remélem karácsonykor sikerül kitörnie a lábát. Boldog karácsonyt nki(k) előre is!
2012. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!