Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri az árát?

Megéri az árát?

Figyelt kérdés

[link]

Véleményed a laptopról?Játékra mennyire alkalmas?



2012. dec. 9. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mivel, és hogyan akarsz játszani :)

mai játékokkal megbirkózik de low/med

2012. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Packard Bell-t én a helyedben hanyagolnám, inkább nézz egy másik márkát.

Mellesleg: Linux van rajta. Ha a legújabb játékokkal akarsz játszani, akkor sajnos kénytelen leszel Windowst tenni rá, ami vagy plusz pénz, vagy nem jogtiszta!

Régebbi játékokat Linux is viszi, irodai használatra és netre pedig tökéletes.


Mellesleg: fel nem tudom fogni, hogy játék célra az emberek miért laptopot vesznek... Játékra vagy asztali gép, vagy leginkább egy konzol való...

2012. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Windows 7-et telepítenék rá szóval az hogy linux van rajta nem gond.Nem feltétlenül játékra kell a gép de ha már kiad/kiadna az ember érte pénzt akkor olyat választok amin elfutnak a játékok.Egyetértek azzal hogy játékra konzol vagy asztali pc a nyerő de sokak számára fontos a mozdíthatóság.(Senki se viszi el a 10 kg-os asztali számítógépét egy nyaralásra)
2012. dec. 9. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

"enki se viszi el a 10 kg-os asztali számítógépét egy nyaralásra"

Azt nem, de egy PS3-at simán. :) Mellesleg én ha nyaralni megyek, akkor eszem ágába nincs a géppel játszani, inkább kiélvezem azt a kevés szabadságot, ami van: felfedezem a helyet, élményeket gyűjtök. Játszani otthon is tudok.

2012. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!