Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fat32 fájlról NTFS-re hogy...

Fat32 fájlról NTFS-re hogy tudnák formázni pendrivehoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

egy 5,4 gb-os filmet szeretnék rátenni a pendriveomra,de az fat32-es és 4 gb-ig engedi...

próbáltam több helyen olvastam hogy start-futtatás és ott cmd és beírom oda,de nekem azt írja ki hogy:

a hozzáférés megtagadva mert nem rendelekzik megfelelő engedélyekkel,ezen segédprogram meghívásához emelt szintű engedélyek szükségesek...

ez mit jelent? hogy tudnám meg csinálni?


2012. dec. 9. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

NAGYON FONTOS!

Végezetül tartsunk be egy szigorú előírást: az NTFS-re formázott USB meghajtót csak és kizárólag a Hardver biztonságos eltávolítása funkció segítségével távolítsuk el az USB aljzatból, különben adatvesztéssel kell számolnunk.

2012. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem windows 7-esem van akkor?
2012. dec. 9. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
jobb klikk az eszközre, formázás és a fájlrendszer legördülőmenüből kiválasztod az nfts-t, miután megnézted a filmet formázd vissza az alapra, hogy az előbb említett hibát kiküszöböld :)
2012. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!