Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A10 X4 5800K VS FX6200...

Roles88 kérdése:

AMD A10 X4 5800K VS FX6200 sok a külömbség?

Figyelt kérdés

mennyi a külömbség teljesítményre a 2 proci között ha a gpu részt nem nézzük csak a proci nyers erejét (mindkettő 3.8ghz)

"sajna" A10-et vettem FX helyett mert nem kaptam! 4 vagy 6 mag sokat számít?7870-et vettem mellé



2012. dec. 9. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
az fx valamivel gyorsabb.Az A10et pedig akkor érdemes venni ha kihasználod az integrált videóvezérlőjét , amúgy nem
2012. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kedves válaszíró!

nem egészen a kérdésre válaszoltál és ha olvastad már megvan!csak az érdekelne hogy számottevő-e a külömbség!

2012. dec. 9. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

"az fx valamivel gyorsabb"

Ez mióta nem válasz?

2012. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

válasznbak válasz de ugye az A10 huzható 7,3GHZ-ig ha mondjuk felhuzom4,5-re akkor kb egálban lesznek?

azért érdekelt volna hogy mégis mennyi a külömbség, egyáltalán van-e,egyáltalán behozható-e

amugy a választ hasznosnak találtam csak nem volt kifejtve

2012. dec. 9. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!