Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerül egy 5.1es...

Mennyibe kerül egy 5.1es fejhallgató?

Figyelt kérdés
Újonnan a boltban , nem megrendeléssel, nem baj ha vezetékes! Így kb mennyi lehet a legolcsóbb?

2012. dec. 10. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Zalman ZM-RS6F 5.1 vagy Speedlink Medusa 5.1, 10 körül vannak árban. Arra készülj, hogy mind2 baromi nehéz.
2012. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy normálisabb 20-25 nél kezdődik. Többet is kipróbáltam (jelenleg sharkoon xtatic-om van, 24k-ért vettem anno, ár-érték arányban ez volt a legjobb), viszont tény, hogy tényleg kib*szott nehezek, nagyon meg kell gondolni, hogy melyiket veszi az ember, és csakis úgy érdemes, hogy ha már legalább 1x kipróbálta, érezte, hogy milyen viselni, esetleg hogy hogyan szól.
2012. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem játékhoz kellene. mindent nagyon kell hallanom hogy milyen irányból és honnan érkeznek zajok. és az is jó lenne ha mikrofon is lenne rajta...
2012. dec. 10. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha könnyebb fülest akarsz ott a Steelseries Siberia V2.

Drágább, szerintem jobb is: Roccat Kave.

Ahogy kivettem játékra kellene.

De amit az első írt, azok se rosszak, olcsóbban nem fogsz kapni.

2012. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Siberia az tényleg jó, a Roccat szerintem nem mindig ad pontos képeta digitális volta miatt. Tartozik hozzá egy digitális keverő, és ő állítja elő az 5.1-es hangot digitálisan és szerintem sokszor téved. Ha analóg 5.1-et veszel, pontosabban tudsz pozicionálni hang alapján, de ez az én egyéni szubjektív véleményem.
2012. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!