Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100k alatt 27 colos elfogadhat...

100k alatt 27 colos elfogadható monitor?

Figyelt kérdés

ezt a 3at néztem ki:


[link]


[link]


[link]


nem vagyok valami nagy monitor guru annyit tudok hogy manapság ips-t érdemes venni többet nem. sürgős lenne még ma megszeretném rendelni megadta magát a régi monitor.


2012. dec. 11. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

IPS csak akkor javasolt, ha grafikai alkalmazásokhoz, tervezésekhez, irodai alkalmazásokhoz (is) használod!

DE, gyors mozgásokat tartalmazó videó visszanézésére, játékokra NEM alkalmas, az un. csóva effektus miatt.

(pl. egy forma 1 visszanézése, stb.)

TN panelek reakció ideje, ma már általánosan 2-5 ms,

jelenleg a legjobb IPS 15 ms!

2012. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyébként az LG, az egyik legjobb ár/érték-szolgáltatást nyújtó, megbízható minőségű IPS panelokat gyártó vállalat.

(talán, egy minimálisan magasabb minőséget képvisel a DELL-IPS monitorok, de az átlag felhasználónak, nem éri meg az árkülönbség!

(a profi felhasználók, nyomdák, grafikus cégek meg a 300 ezer Ft. feletti kategóriájú, profi monitorokat használják)

2012. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol 15ms a legjobb IPS? A linkelt is 5, de láttam már 3-at is. Sokkal nagyobb színhűség, jobb betekintési szög...

Én az LG M2752D-PZ-t venném.

2012. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


egyik gépkönyv sem írja az 5ms reakciós időt!


sőt, az LG honlapján:

LG DM 2752

[link]


LG IPS277L-BN

[link]


(mindkettő 14 ms!)

2012. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tévedés lenne azt hinni, hogy az LG IPS ellen vagyok, Sőt én is ezt gasználom, egy 22" és egy 27" tipust, de a gépemen egyetlen egy játék sincs a Windowsban lévőn kívűl, és a gépet egyáltalán nem használom filmnézesre,

(erre ott az Onkyo házimozi, + egy 112 cm, LED paneles LG!!) ellenben grafikus munkákra, tervezésre igen!

2012. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!