Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet az oka hogy indításko...

Mi lehet az oka hogy indításkor, ezt a képet adja be a számítógép, és innen sehova se mozdul? Ha lekapcsolom, és újra elindítom, akkor rendesen elindul. Hetente kb 3-4 alkalommal játssza ezt el.

Figyelt kérdés
Asus k8n alaplapról van szó, volt már a bios frissítve, de annál újabb frissítés nincs mint ami rajta van (2006) talán kuka az alaplap?
2009. aug. 21. 12:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2009. aug. 21. 12:48
 2/19 anonim ***** válasza:
Hat nem vennek ra merget, de szerintem a ram-al van vmi baja. Probald meg kiszedni, lefujkalni a csatlakozot, hatha...
2009. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Rezeteld le a biost :)


mostanába cserélgettél winyot vagy bármely meghajtot a gépeden ?

pl a haver áthozta a winyoját stb ??


vagy cseréld ki az ide kábelt

2009. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen ,régen egyszer volt benne vinyó cseréve de SATA -csatolású lett belerakva azóta megkergült az egész el sem indult a SATÁS vinyóval.Az az igazság hogy nézte már pár pc guru, cseréltek már benne memóriát is tápot is raktak már bele.most az eredeti IDE maxtor 120-as vinyó van benne.Egyébként a belseje kristály tiszta mert kiszoktam fúvatni.
2009. aug. 22. 09:34
 5/19 A kérdező kommentje:
Hm...memória? Tehát akkor te azt mondod hogy itt a gép befejezte a boot-olás egy részét és nem birja betölteni a memóriába a rendszert?De akkor POST mért nem jelez hibát?
2009. aug. 22. 09:40
 6/19 anonim ***** válasza:
AMD:! Álmomban se jöjön elö többet. Pocsék.
2009. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

14:50 es vagyok a leg egyszerübb ha minden meghajtot lekötsz az alaplaprol bele értve a flopyt is

és ugy inditod az alaplapot

ha kéri a boot ot nyert ügyed van :)

2009. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem ,köszönöm megfogom próbálni.Kedves fenti válaszoló mi a tapasztalatod az AMD-vel kapcsolatban? Gondolom nem a legjobb, na de amikor én ezt a masinát összerakattam sem szakértelmem nem volt se pénzem.
2009. aug. 22. 20:35
 9/19 anonim ***** válasza:
Én se értettem hozzá, megvettem a használt AMD-s gépet, ugyanilyet (Pentium 4). Boltban 3 évesnek hazudták, mint kiderült, már akkor 6 éves volt. Ugyanez volt a hiba, ki kellett cserélni az alaplapot, Intel-t vettem. Aztán más baja is volt (vinyó), többet nem költöttem rá, vettem vadiúj asztali gépet. Az életben többé nem kell használt gép.
2009. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ez nem AMD s gép !!
2009. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!