Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy AMD A8-5600K B. E,3.6GHz-e...

Sly-Boy kérdése:

Egy AMD A8-5600K B. E,3.6GHz-es proci beépített videokártyája (Radeon HD 7560D) újabb játékokat (Assassin's Creed 3, Sleeping Dogs, Dirt Showdown, ilyensmi) képes futtatni (nem minimum grafikán), élvezhető szinten?

Figyelt kérdés
Ez lenne jobb választás vagy talán egy Phenom II X4 965-ös proci, Radeon HD 6670 páros?

2012. dec. 12. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

"Hé hé az APU-k nem szarok, csak nem játékra valók."


Hát azért egy A10-es 5800K IGP-je majdnem hozza a HD6670 szintjét.Alacsonyabb felbontáson,(pl.1440X900) nagyon szépen tudja futtatni a mai játékokat is.Nem Ultra grafikára,meg FULL HD-s felbontásra van kitalálva,de ha képesek vagyunk kompromisszumokat kötni,akármelyik játékot tudjuk játszani vele élvezhetően.

2012. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

"teljesen egyértelmű. ezért számomra azok"

Amire valszeg mindenki tesz is, a gyártókkal beszéld meg, hogy ne APU vonalba gondolkodjanak már. Esetleg ha már beszélsz velük a darks silicon jelenségre ajánlhatsz nekik más megoldást, vagy mondjuk inkább húzás halasztást.


"én nem ajánlom ezeket az APU-kat szerintem értelmes ember nem rak össze ilyen gépet. "

Ezek szerint én meg még sokan nem vagyunk értelmesek?

2012. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

ha ilyen géptől vártok csodákat.

miért nem vesztek mindjárt netbookot játszani?

2012. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Phenom II x4 965 BE-t már nem fogsz kapni.Elfogyott minden darab szinte, én is 2 helyről rendeltem egyik helyen sem volt már.
2012. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%

"ha ilyen géptől vártok csodákat.

miért nem vesztek mindjárt netbookot játszani?"

Ne keverd ezt ide, nem erről van szó. Arról van szó, hogy te szarozod az APU-kat azért, mert jelenleg a legjobb (A10-5800K) IGP-je(HD7660D) is korlátoltan elég játékra.

[link]

Azért itt látszik, hogy nagyjából a fenti APU is elég játszani, persze komoly kompromisszumokkal.

Később még tud bele venni egy másik kártyát, és a közhiedelemmel ellentétbe, nem csak olyat van értelme venni amivel megy az IGP hcf-be.

Magas felbontáson az A8 is elég volt egy felső kategóriás kártya alá:

[link]

Persze ez mind csak a játék vonal, a dolog ennél komplikáltabb. Az meg szerintem nem az én hibám, hogy nem látod át az APU vonalat(vagy az FM2 előnyeit), nem ismered a később jelentős szerepet kapható HSA-t stb.


"esetleg akkor ha a későbbiekben szeretne bele VGA-t venni. de ugyebár arra van olyan alaplap is amiben ez integrálva van"

Hát igen, AM3+-nál az alsó kategória kivételével tolonganak az IGP-s lapok...

Amúgy is az AM3+ egyetlen előnye az FM2-el szemben a 3 és 4 modulos FX-ek.


"én nem ajánlom ezeket az APU-kat szerintem értelmes ember nem rak össze ilyen gépet. "

Engem inkább ez zavar, szerinted aki értelmes az nem vesz APU-t. Itt tényleg én kérek elnézést azért...


Amúgy nekem az is érdekes, hogy A8 vs X4 965+HD7750. A HD7750 magába annyi mint az A8-5600K.

2012. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szóval "ezek az APU-s sz@rok"-én meg ettől a komment-ról sz***k na akkor itt és most eljött a várva várt csoda akinek AMD-A8 5600K-van azaz én aki tud róla mondani tapasztalatot,és másik ismerőseimnek . most már 1 -hónap teszt után a helyzet az hogy én azért is vettem meg ezt a processzort mert 1-enlőre nem kell videó kártya és ennyi pénzért pazar.. szóval de van 1 másik háttér is amit takar azt, hogy ha veszek is video kártyát dual-graphics .szóval jó a helyzetem mert nem kell így drága video kártyát vennem a játékok során az bizonyosodott be hogy a processzor kiválóan teljesíti a követelményeket ... de hozzá teszem de csak akkor ha jó deszkával-van párosítva ! na meg a memória aminek nem mindegy a Mhz-száma -mert hogy ebből táplálkozik az integrált video kártyánk a grafikai beálítása 1028*1024-en ,eddig amivel én találkoztam beépített APU-val az Intel volt de az olyan minősíthetetlen volt hogy a Gta San-Adreans -ami nem szaggatott az ets 2 valami homály foltok voltak ... de mivel erről a prociról van szó mindenkinek ajánlom de az A10-es még jobb van is teszt ami hivatalos : http://www.youtube.com/watch?v=IdS1nxXIGCc hozzá teszem amit használnak deszkát szerintem tök felesleges 1-egyszerű gamer pc-nek szóval ez az én véleményem 22000-ft-nekem megért és szerintem másnak is !
2013. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!