Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek, melyik a legjobb...

Szerintetek, melyik a legjobb tápegység márka?

Figyelt kérdés
Tápot szeretnék venni olyan 500-600w körül. és nem tudom eldönteni melyik márka lenne a legjobb ? Cooler master, Thermaltake, Chiftec. Ezekről tudom hogy jók, És ezekről a HKC, codegen mi a vélemény ?

2012. dec. 12. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

FSP!!!!

FSP HEXA 500 -> sztem a legjobb 500W-ig

És egy FSP Raider 550 W. Az már minden gépnek elég kell, hogy legyen.

Am milyen gépet szolgálna???

2012. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
FSP. a codegen nem valami jó.
2012. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Chieftek. amúgy az enermax számít a legjobbnak de az árán is meglátszik

aztán még ott az FSP is.

a 2 utolsó amit írtál azok gagyik. a HKC csak a kezdetekben volt jó mostmár ugyan olyan szutyok alkatrészekből van összerakva mint a gagyi testvérei

2012. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amd Fx 8350. 16 giga ram. Meg egy Gforce 560TI lenne jeneleg amit szolgálna, meg egy Asrock 880-as lap. Egy codegen tápom nem rég égett le. És ezért szeretnék valami minőségibb tápot venni. Coolermaster ? Thermaltake szerintetek is jó nem ?
2012. dec. 12. 20:34
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
FSP HEXA 500. ár érték arányban a legjobb
2012. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

FSP HEXA-m van az egy retek :S.Lötyög benne a tápkábel is :D,kinyujtom a lábam és kikapcsol a gép :P.Meg indításnál zörög mint az állat takarítás után is 3-4 hónap után elkezdett zörögni...

Én Corsair CX-600-at vagy valami jó Chieftech-et vennék...

2012. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Jaj, a sok kis tápszaki...


"FSP!!!! "

Miért is?


"FSP HEXA 500 -> sztem a legjobb 500W-ig "

Szerinted igen, mindenki más szerint meg aki ért is valamit hozzá nem egy belépő szintű táp lesz a legjobb...


"amúgy az enermax számít a legjobbnak de az árán is meglátszik "

Ezt mire alapozod(az APU-s véleményed után nem árt a kétkedés)? Amúgy tudtommal most a csúcson a Corsair AXi széria áll(Flextronics bél), aztán Seasonic Platinum, és Enermax Platimax.


" Coolermaster ? Thermaltake"

Ezek márkák, pontos típusokba kell beszélni. minden márkánál van szórás, ezeknél meg főképp, TT-nél abszolút szutyoktól kezdve van felső kategóriáig minden, ahogy CM-nél is.


"FSP HEXA-m van az egy retek :S"

Volt vele egy rossz tapasztalatod és attól már az egész széria retek? Ez az, így kell ezt.


"után is 3-4 hónap után elkezdett zörögni... "

Valszeg venti gond, előfordul ezeknél a yate loon ventiknél.


Kérdező személy szerint a Seasonic a legjobb márka.

Neked mennyid van tápra, és milyen kikötéseid vannak?

2012. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
olyan 15 ezret szánnék rá. Kikötésem, annyi hogy ne legyen hangos, és ha lehet ne haljon meg idő előtt. Amit írtam konfigot ahhoz kéne.
2012. dec. 12. 22:19
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

15-ért jó vételek:

FSP Raider 550, Cooler Master GX 450, XFX Pro(Core E.) 450, Corsair CX 500 Bronze, picit alatta Chieftec CTG-500

2012. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Még annyi ha jönne mellé mg egy 560 TI még azt is elbírna egy 500-as ? vagy ahhoz egy kicsit nagyobb táp kellene ? Nem vagyok vele tisztába ez hogy működik azért kérdezem meg.
2012. dec. 12. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!