Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefújhatom féktisztító spray-a...

Lefújhatom féktisztító spray-al az alaplapot?

Figyelt kérdés
Nos van egy régi eléggé poros, de működőképes 775-ös lapom, és az lenne a kérdésem, hogy féktisztító spray-al lefújhatom-e. Azért kérdezem, mert vannak olyan helyek a lapon, ahonnan levegővel nem bírom kifújtatni a port meg egyéb ráragadt "cuccot" és láttam, hogy a fékdobra/fékferodorra csiszolás után ráfújva egy kisidő elteltével elpárolog, és ebből gondolnám, h. nem lehet baja a lapnak!! Ti mit gondoltok?

2012. dec. 12. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem kísérleteznék vele. Simán lemarhat róla akármit.


Ha sűrített levegővel nem tudod kifújni, előbb lazítsd fel egy ecsettel, vagy ha az sem megy, akkor szerezz egy kompresszort.

2012. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kompresszor az van, de 3 bar-nál többel nem merek neki esni, lazításnak ecset plussz arcszesz esetleg?
2012. dec. 12. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én simán 8 bárral szoktam lefúvatni!:) A ráragadt szennyeződéseket egy fülpiszkáló és némi gyógyszertári alkohol segítségével próbáld meg.
2012. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

8 bar-ral?? :O Azigen, én nem mertem annyival!! XD De akkor kipróbálom, csak félek, hogy leszed valami SMD alkatrészt! :P

Bár sztem annyi akkor már nem biztos, hogy kelleni fog ha alkohollal fellazítom, meg egy kis ecsettel megpiszkálom!

2012. dec. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!