Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte 6670 2gb 128bit?...

Gigabyte 6670 2gb 128bit? Lejjebb.

Figyelt kérdés
Szerintetek egy egyrezű felhasználónak, aki nem igen játszik csak hébe-hoba nagy ritkán. Ár/érték arányban megéri ez a kártya ?

2012. dec. 15. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább Sapphire hd6670 1GB DDR5.

Néhai játszásra és akkor sem full hd meg ultra beállításokra ,a legjobb egy fm2-es konfig lenne a legjobb.

2012. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelek. Csak most van egy 16 giga ramm, Fx 8320. és ez mellé szeretnék egy nem olyan bika videó karit. mert munkára használom a gépet. csak azért pl a full hd filmek, meg ilyen 3d dolgok menjenek tökéeltesen.
2012. dec. 15. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Most megleptél.Ha nem annyira komoly az a 3d-s munka akkor hd6670/hd7750 elég lesz bőven,filmezésre meg nem kérdés.
2012. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelek, Értelek. Csak azért írtam pont ezt a videokarit. mert ismerősöm 15-ért tudná pont ezt a típust. 3d munkára itt csak ezekre a lash dolgokra gondoltam, vagy ha 3d filmet nézek. Mert ugye 2 monitor van meg egy elég nagy 119-es tv azon meg film. Mert munkához az alaplapi vidi kari is megfelel. csak pl néha érzékelek olyat, hogy mintha akadna a kép amikor az aero felületet berakom pl. Meg egy olyan kérdés, hogy ez a kártya pl a 2gb vramot kihasználja ?
2012. dec. 15. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tuod kihasználni vele , ennek a kártyának elég volna az 512 mb videómemória is , de az nem lenne vevőcsalogató.gondolom ddr3 ram van a kártyán, az legalább 30 %al lassabb mint a ddr5 ramos
2012. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor valszeg a Sapphire változat lesz amin 1 gb GDDR5 van. vagy valami más vidi karit ara amire én használnám tudnál/tok ajánlani. Hasonló árfekvésben, akár használt is jó, csak a garancia lényeg. Típusra vagyok kíváncsi. segítségedéket köszönöm.
2012. dec. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!