Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Digitalizáló Táblával kapcsola...

Digitalizáló Táblával kapcsolatban vki?

Figyelt kérdés

Hobbiszinten kezdenék csak neki az egésznek. Megtetszett nem rég a Media Markt-ban 1 Genius Digitalizáló tábla, árban pont megfelelt. 30.000Ft körül akartam venni , és ez pont annyi volt. (Genius gpen f610: [link]

Kicsit böngésztem netet h milyen digitalizáló táblák azok , amiket inkább ajánlanának. Végül 1-2 óra keresés után úgy döntöttem hogy veszek egy Wacom BAMBOO 3 Pen & Touch A6-ot. ( [link] Ez is pont 30 körül van szóval pénzügyi igényeimnek megfelel. És őszintén szólva , eddig csak pozitív kommenteket olvastam róla.


Kér(d)éseim pedig:

-1. Ki milyen táblagépet ajánlana ? (30k Ft,Hobbi szinten)

-2. Milyen méretű táblagépet ajánlatos venni? (Csak mert ez az A6 picit megrémísztett a Wacomnál)

-3. Kinek mi a véleménye a megemlített Táblagépekkel kapcsolatban. (Pozitív , negatív, minden jöhet)

-1/b. És esetleg ha van vmi ajánlatod, hol tudnám megvenni?


U.I.: Egyáltalán nem értek ezekhez , ezért is kérdezlek titeket , hátha. =)



2012. dec. 16. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

- Genius, Trust és minden egyéb felejtős minőségben nagyon gyengék

- Csak Wacomot vegyél, a többi mind csak utánzat

- A6 a legtöbb dologra picit, inkább A5 ajánlott, de attól is függ, hogy mire szeretnéd használni. Mire is kellene?



Off:

A jövőben figyelj arra, hogy a linkeid használhatóak legyenek...

2012. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszért , még gondolkodok azon a méreten , de az minima +10 lenne :S

Linkekért bocsi , az 1ikbe beleírja vmért a zárójel végét is , a másikat meg csak szimplán levágta a GYIK.

2012. dec. 16. 15:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja , és cska hobbiszinten rajzolgatnék , esetleg ha jobban benne vagyok 3D-s pályámon , texturákat próbálnék készíteni.
2012. dec. 16. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont ma vettem egy wacom bamboo a5-ös táblát a [link] -nél.

Nagyon korrektek voltak, be lehet menni, és kipróbálni táblákat(ingyen).

2012. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!