Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most tervezem egy monitor-tv...

Andris1110 kérdése:

Most tervezem egy monitor-tv vásárlását? A tv-n hdmi és vga csatlakozó van. De az én gépemen csak vga és dvi?

Figyelt kérdés
Hogylenne legcélszerűbb összekötni a legjobb kép érdekében? Arra is gondoltam hogy olvastam egy oldalon hogy dvi-hdmi kábel is kapható?Ez mitjelent ? Ez megfelelne nekem? Sürgősen írjatok? :) Előre is köszi a válaszokat? :)

2012. dec. 16. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
DVI -> HDMI. A legtöbb monitor-tv-hez kapsz is ilyen kábelt.
2012. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a DVI-on nem megy át a hang, azt másképp kell megoldani majd!
2012. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :) Egyébként az auchanba tervezem a vásárlást 60ért kinéztem egy 58centis LG-t :)Szerintetek jó lesz az? És a hangnak nemjó egy sima jack dugó? most egy plazma tv-n használom VGA kábellel és egy jack dugóval. Szerintetek a VGA kábel miatt nemtudom 1200fölé vinni a felbontást mer vibrál a kép?
2012. dec. 16. 19:09
 4/7 anonim válasza:
A vibrálás a Hz (herc) miatt van :)
2012. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy a dvi-n keresztül lesz e hangkimenetet az a videókártyától is függ, mert lehet a mellékelt gyári dvi/hdmi átalakitóval, ha olyan a kártya.

De mivel itt csak egy dsub és egy dvi kimenet van szinte biztos hogy ennél a kártyánál nem lesz ilyen lehetőséged.

Dvi kimenet hdmi átalakitóval és hangot külön kábellel kötöd a hangkártyáról, feltételezhetően ez igy lesz, ha azt szeretnéd hogy a tv játsza le a hangot és hogy a legjobb képminőséget elérd.

2012. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat :) Most nemtudom fentebb húzni 60hz-nál a frissitési gyakoriságot:(( ez lehet a VGA kábel miatt? Mert a régi monitoromot DVI vel használtam és az nem vibrált nagyobb felbontásnál sem.
2012. dec. 16. 19:32
 7/7 A kérdező kommentje:
És bármilyen vidikártya bírja ezeket a tv-ket.Mert gondolom ha a 120centis plazmatévét valahogy elbírja akkor az 58 centissel csak elboldogul :)
2012. dec. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!