Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy találjam meg a szükséges...

Hogy találjam meg a szükséges drivereket / illesztőprogramokat? Hol keressem a gépben a videokártya nevét és a hangkártya pípusát (xp belűl) és hozzájuk illesztőprogramot illetve drivert?

Figyelt kérdés
Üdv,röviden ismerősöm lap top operációs rendszerét telepítettem újra(windows xp)win7 hez vagyok szokva így ki is ment a fejemből az ősi tortúra.nos az lenne a problémám hogy nem tudom azt hogy a hangkártyához milyen drivert telepítsek(nem tudom hol tudom megnézni milyen a hangkártyája a videokártyában sem vagyok biztos asztal jobb egér beállítás speciális stb ott néztem meg ha az volt az) a videokártya ha jól láttam VGAsave(van ilyen)? de már sok időm nem volt keresni így kövi hétre halasztottuk.valaki tudna segíteni ebben a 2 problémában?a lap top hoz járt az operációs rendszer semmi más lemezt nem kapott(ha csak el nem kavarta aztán nem tud róla).előre is köszönöm

2012. dec. 17. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Laptopra rákeresel neten, megnézed mi van benne és leszeded hozzá as drivereket ennyi.
2012. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elvégzett munka jutalmából hány %-ot kapnak a válaszolók?
2012. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz szenvedni vele akkor keress rá a Driver Genius programra (ennek is az "okosított" verzsönjére), feltelepíted az adott gépre s leszedi az összeset a géphez.
2012. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az első nem rossz gondolat de mi van akkor ha nem ír le mindent pl lásd hangkártya ,valahogy operációs rendszeren át ezeket megkukkantani xp nél hogy lehet ez lenne a lényeges(hangés videokártya)3 éve nem használtam xp-t
2012. dec. 17. 17:42
 5/10 A kérdező kommentje:

a második válasz is tökéletes de néha ez csődöt mondhat főleg ha azt mondja hogy vegyél prémiumot....

also... az őskori módszerrel esetleg hol tudnám megnézni?

2012. dec. 17. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:
aida64 kiír neked mindent !
2012. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
aida64 ? az egy program hol tudom letölteni a működő és ingyenes verzióját?
2012. dec. 17. 18:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Eszközkezelő. Eszközre jobb gomb / Tulajdonságok / Részletek. Hardverazonosítók. VID és PID-ekkel rákeresel neten.
2012. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen igen ilyesmire gondoltam gondolom ez csak xp nél valósul meg mert most néztem win7 nél és pl hangkártyát nem akarta kinyögni
2012. dec. 17. 18:43
 10/10 Emberek ***** válasza:
driverdetective-el látod milyen szarok vannak a gépben, és ahhoz kötve. azt tudom ajánlani
2012. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!