Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 7770 vtx3d-re ventilátort hol...

7770 vtx3d-re ventilátort hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Az egyik lapátom lerepült (beleértem) nem cserélik garanciálisan. Hol tudok venni rá ventit - hűtést?

2012. dec. 17. 17:52
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Jó nem cserélik gariban ..., de garinak segítenie kéne eben hogy hogy vehetsz és hol vagy pénzért adnia egy újat...

mivel ha gyári kel és mivel nem 100éves gyártás így a gyártotól kéne vened

viszont attól függ milyen venti

mert ha valami szabványos akor bármelyik normsalisab szervizben iz tudsz veni

2012. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mondtak semmi mást csakhogy nem cserélik, és majd 2013-ban visszaküldik (Hollandiában van a szervíz). Elég ideges is vagyok most, mert december elején repült le az egyik lapát (biztos a fantasztikus minőségű műanyag miatt) és erre ma közlik hogy majd 2013 elején visszakapom - ahogyan küldtem, sérülten. Gyakorlatilag már a 3. hete vagyok gép nélkül, és a legszomorúbb h semmi változás nem történik csak visszakapom az ugyanolyan sérült kártyám....
2012. dec. 17. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!