Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri felújítani a gépemet?

Megéri felújítani a gépemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A gépem már két éves, gyengécske is már a játékokhoz és eszembe jutott hogy felújítom de nem tudom hogy megéri-e?

Most egy AMD phenom ii 555-ös van benne és egy HD5770 vga, a táp egy 550W-os chiefect, az alaplap pedig egy Gigabyte AM3 foglalattal. Az lenne a kérdésem hogy megéri-e az ha a procit kicserélem egy 6 magos phenomra, és a vga-t is lecserélem egy jobbra, pl. egy HD7950-re? Vagy az jobban megéri hosszútávon ha veszek egy AM3+os lapot és abba egy AMD fx 6 magos procit+VGA?


2012. dec. 17. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem játékra bőven elég egy x4 965 és egy 7870 vagy még egy 7850 is
2012. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik lap? Mert lehet, belemegy FX abba is.
2012. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megéri, de nem előnyös hosszabb távra, mert ha azt akarod hogy 2-3 évig ne kelljen hozzányúlni ahhoz elég sok mindent cserélni meg bővíteni kellene. Nekem 5 éves gépem van lassan 6 éves 2 magos proci 2 giga ram 1 giga videokártya, igaz az újabb játékok nem mennek már rajta de azért a 2011-es játékok még elmegyegetnek rajta elég szépen, én egyszer újítottam fel tavaly akkor raktam bele ramot meg lecseréltem a videokártyát, és ennyi bőven elég is volt. Ha olyan gépet akarsz hogy menjenek rajta a mostani játékok meg amiket a közeljövőben terveznek kiadni, akkor célszerűbb lenne ha még egy félévig ezzel kihúznád ha a kisebb szaggatások nem zavarnak és be ruházni egy vadiúj vasra ami 2-3 évig csak jó lesz neked. De ha rám hallgatsz akkor inkább gyűjtsél konzolra, veszel egy xboxot pl arra tuti fognak még kiadni rá játékot még 2015-ben is szerintem és azon nem kell tuningolni, felújítani mert az fix arra ráállítják és tuti menni fog. Bátyámnak 2008-as xboxa van és a mai játékok is pöccre mennek rajta igaz a flasht fel kellett rajta frissíteni 3 asra de az csak egy 10 esbe került és még mindig olcsóbban jött ki belőle mintha pc-t cserélt vagy tuningolt volna. Szerintem ezen gondolkozz el, mert akkor ez a géped jó lesz a régebbi játékokra meg letöltésre, netezésre és a konzolon meg kifulladásig nyomathatnád azt amivel kedved tartja, csak rákell szánni és ennyi.
2012. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De azért valljuk, be, hogy a 95W-os X6os Phenom sem rossz választás. VGA meg szerintem elég lenne egy HD7870, afölött már túlzásnak érzem egy monitorra.
2012. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!