Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akad Amd Radeon HD6670...

Miért akad Amd Radeon HD6670 2gb GDDR3-al a Metro 2033 legkisseb grafikán csak a felbontás 1920x1080?

Figyelt kérdés
Ez normális? hogy egy viszonylag nem új játék ennyire akadjon?
2012. dec. 17. 23:52
 1/6 Komplikato ***** válasza:
100%

Azért mert GeForce GTX5 és GTX6 szériára fejlesztett Dunia motor dübörög alatta ami nem DX11, nem csúcs és nem GeForce kártyákon atom lassú?

Szerintem egy HD7770-el se menne olyan marha gyorsan. Lásd még a motorral készült Far cry 3 kérdések a lassúság miatti sírással tele ...

2012. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagy a hardver igénye, főleg DX11 opciókkal megspékelve (tesszelláció, Advanced DoF). A Far Cry 3 is ennek a motornak a felpofozott verzióját használja elég nagy GPU igénnyel. Mondjuk én a Metro 2033-t először egy HD4830 karival vittem végig 1680x1050-ben (DX11 opciók nélkül, azt hiszem sima High beállításokkal...úgy is elég szép volt). A HD6850 karin már viszonylag jól futott ugyanezen a felbontáson, de max grafikán az is képes volt betérdelni. A Far Cry 3 nálam 1680x1050-ben Ultra grafikán 2x élsimivel 30 fps átlaggal fut egy HD7850 kártyán. Ez a Dunia motor tényleg nagy étvágyú. A GDDR3-as 6670 meg nem egy erőmű, gondolom a fullHD felbontás is betesz neki...
2012. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ddr3 ramos kártyát vettél mert sok rajta a videómemória , azt hittem gyorsabb mert sok van belőle ?ddr5ös ramos videókártyát szabad csak venni
2012. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hát

1. 6670 nem Full HD játékra való

2. 2GB felesleges rajta DDR5 ös lene inkább az gyorsítana rajta kicsit

3. és egyéb hardverek gépben? kell proceszor és memoria is hozá

egy tesztet régen olvastam valami régi gyenge gépen nézte meg de belenyomot 4 vagy 8gb ramot

hoszú volt a betöltés de türhetön ment a játék

eböl a lényeg az hogy ha pl 2gb rendszer ramod van akor az nagy gátat dobhat

.

4. szoftveres és hardveres hibák is lehetnek, rosz driver (vagy rosz beálitása), nincs fent frisités (windows), felesleges gépterhelö program futása

.

5. probáltad már kiseb felbontáson hogy hogyan megy?

2012. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
intel core5ös procim van és 8gb ram. Azért csodálkozom mert a dx9-el is akad. kisebb felbontással meg nem akarok játszani. Amúgy a Far Cry nálam High-on megy, de valahogy nem tetszik a grafikája, amúgy a sztori nagyon jó.
2012. dec. 19. 01:34
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

FarCry 3 amiröl szó volt? vagy fc 1?

jó nem akarsz kisebben de probáltad?

mint irtam nem full hd hoz van a vga

ha nem birja ezt akor nem birja nem kel csodálkozni

.

azt meg mesziröl nemtudhatja senki milyen egyéb probléma lehet

.

veszel majd egy normális vga (hd7770 és felete hd7850 stb) t és aztán kész (ha azal se jó akoŕ valószinü komoly gondok vanak)

szóval téma lényegében lezárva

részemröl biztos (töröltem kérdést listámról)

szia

2012. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!