Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tehetek-e két videókártyát az...

Tehetek-e két videókártyát az alaplapomba? X16/x4 Crossfire/lsi Milyen processzort vegyek?

Figyelt kérdés

Milyen hatással van az egyik videókártya a másikra, ha az egyik pci-e csak x4 ? Jobb kettővel, vagy az egyik visszahúzza a másikat mert csak x4 ?


Vennék bele processzort is, sajna lga 775 socket :S És nem igazán lehet bele venni 4 magosat, de aki tud valahol olyat, az írja meg legyen szíves :) Ha nincs 4 magos, akkor milyen processzort vegyek bele hogy elvigye a legjobb játékokat is? Mert gondolom nem kell 1 millióért vennem bele processzort ha van két VGA benne...


Remélem sok okosságot kapok majd, előre is köszönet érte. :)


Alaplapom: [link]


Videókártya amiből kettőt vennék: [link]



2012. dec. 18. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy számítógépes zseni, de szerintem ez nem működne így, ha csak nem úgy gyártják az alaplapot
2012. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tudod cfbe használni a 6850 de szerintem a legerősseb proci ami bele megy a lapba nem hajtja ki :)
2012. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menne simán a CF!Nem húzná vissza!Játékok közbe nagyobb teljesítményt kapsz még így is,hogy 4x -es az egyik,az nem fog vissza olyan sokat,csak a sávszélességen egy keveset.
2013. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!