Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte 1200W Sumo Power...

Gigabyte 1200W Sumo Power Silver mi a véleményetek? Minőségi, megéri az árát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
hááátttt a gigát hanyagold. és mihez is kell neked az 1200W-os táp??
2012. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"hááátttt a gigát hanyagold. "

Egy ilyet már erősen vártam, de a giga nem gyárt beleket, azokat veszi. Ez konkrétan valamilyen Acbel Polytech beles, ami már nálam alapból kilőné, de erre rátesz még egyet crmaris írása a 900-as modellről.

Mondjuk az engem is érdekelne, hogy hova kell ekkora táp, na meg mennyibe is fáj a fenti.

2012. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

... 4db 7950 hez szerintem még többet is kéne tápra szánod bár ez sem olcsó 2db 7970 szerintem jobb lene mint már irtam

(ha nem te vagy nem :D de mi más lene a te okod is ha nem CF :P?)

2012. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem tudom csak érdekelt..

amúgy Asus gtx 680 (4gb), ASUS Maximus V Formula, Intel Core i7-3770K, CORSAIR DDR-3 16Gb/2133 KIT és lehetséges még vízhűtés, mekkora táp lenne elég?Én a corsair ax 860-ast néztem ki esetleg kellene nagyobb?

2012. dec. 18. 17:18
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Menyid van tápra?

tervezel SLI t késöbb?

Enermax Platimax 500/600W böven elég lene

vagy ha rengeteg pénzed van Corsair AXi 760 t vedd (60ezer kb.)

2012. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

860 is jó

nagyobb... ha tervezel 2x SLI t akkor jó lesz 860 de axi 760 is jó lene viszont ha 3/4-way t terveznél pl. ahhoz talán kelhetne nagyobb

pl. kapni már Seasonic Platinum 1000W t

.

de ha nem tervezel töbkártyás rendszert akor szerintem nincs sok értelme ha késöb új hardvereket fogaz vebi ugyis akor azok kiseb fogyasztásúak lesznek vagyis platimax 500 is böven jó kel legyen hoszútávon is de hát te tudod mit csinálsz

nekem pl. Seasonic X560/X660 asok tetszenek elégé ilyen kategóriájú gépbe mint a tiéd én ilyent venék szerintem csak ha jól látom a "Platinum széria ezeket váltja le"

persze addig is kel hajtsa valami az ürhajót szóval valamit belekel nyomni tápnak:P

2012. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

értem

nagyon nem tervezek még egy kártyát mert már így is sokat költöttem, meg legjobban az lenne a jó ha halk lenne a táp

2012. dec. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!