Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Athlon 640-essel ki...

Egy Athlon 640-essel ki tudnék hajtani egy 7850-et?

Figyelt kérdés
Jobbára a Colonial Marines-hez kellene majd, meg némi Crysis-hoz.
2012. dec. 19. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vga limitet teremtesz, akkor igen, csak itt mindig az a kérdéses, hogy mennyi lesz a minimum fps, ahol vga limitben fut a program. Én később tennék alá valami erősebbet, x4es phenom már tökéletes játszani.
2012. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha már megvan jó lesz addig még nincs jobbra

.

ha nincs akor nemtudom mi ez a nagy Athlon 640 mánia mostanában

bár szerencsére már normálisabb ára van de már nem sok helyen kapni

de 20ezer azért elég sok érte régen meg majdnem 25 volt és akor is mindenki ezt akarta nemtudom mért...

mikor akor is és most is árában van Phenom x4 945 is pl. bár sajnos ára kicsit feljebb ment tán de 22ezer anyira nem vészes egy érös prociért

.

ha most veszel alaplapot akor pedig FM2 t kéne ha mindenkép Athlon x4 kel mert 750K is eben az árban megy mégis jobb vétel

de szerintem még fm1 athlon x4 is jobb vétel volt amig nem let fm2

2012. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sehogy sem egy erőgép ez az Athlon, akárhogy nézem, arra jó, hogy megy a gép és 4 mag dolgozik benne, de ettőltöbb nem várható tőle.
2012. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nincs meg, de 15-ért ujonnan el tudnám hozni, és úgy gondoltam jobb vétel...de akkor phenom 945 lesz, csak akkor még várok 1 hónapot, mert a keret nagyon lassan növekedik. Köszönet!
2012. dec. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!