Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD videókártyák gyakrabban...

AMD videókártyák gyakrabban hibásak mint az Nvidiák? Nem hallott valaki valamit erről? 7850-nél tapasztaltam,7870 ről hallottam mind2 nél csíkozódott a kép.

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 14:48
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Kifejezetten egyik típusból sem volt meghibásodás. Gyártónként volt egy egy érdekes széria, de azokat meg cserélték. (pl. megsülő kondis GF8, vagy MSI féle hibás firmware-es Radeon HD széria.)

Szerintem az olcsóbb termékek, meg a gagyi hűtésűeknek van nagy esélye a halálra, de az nem GPU függő.

2012. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 +1

hogy nem GPU függö +1

vagyis talán a legutolsó ami meghibásodhat rajta az a GPU ja vagyis a grafikus processzor és az AMD ezt gyártja

.

csikozódás az memória hiba

ez gyári hiba szokot leni

szépen mikor megveszed leteszteled ha gond van garamciáztatod és enyi

.

hogy késöbb ne legyen hibás érdemes minöségi tápegységre kötni és jól szelözö gépházba tenni (egy kifújó és egy beszívó venti rajta jóhelyen)

.

no már most valamire 3 év granacia is van pl. szóval

és 1-2 éven belül általában cserélik vga t ugyis

.

amugy apróbb hibák pl. kodi az kicserélhetö rosz firmware is lecserélhetö

és még memória hiba is javitható akár és egyéb hibák

hütést meg lényegében egyszerü lecseréléni ha azal van gond

rosz tápod is letudod cserélni ha az okoza a bajt

2012. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!