Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire megbízható az usb...

Mennyire megbízható az usb winchester?

Figyelt kérdés

Adattárolónak használom (Adata classic CH94), mert az alaplapom (asus p5g41t-M LX) nem ismerte fel.


Van egy pendrive-m, amin észrevettem már, hogy a rajta tárolt képek, listák valahogy tönkremennek. A képeknél csíkok vannak, a listák felét meg nem tudja megnyitni, mert úgy néz ki, mintha töredezett lenne: kódjelek vannak a betűk helyett.


Mivel az usb winchester is ugyanaz, mint a pendrive, tönkremehetnek így rajta a fájlok?


Az usb winchestert a gépem kikapcsolásánál nem szoktam kihúzni, de a pendrive állandó "mozgásban" van, vagyis ki-be húzogatás.



2012. dec. 19. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Szerintem (de egyáltalán nem biztos) az segítene, ha a LINUX alatt újraparticionálnád a pendrive-ot!
2012. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A winchesterhez szerintem járt volna egy kis CD, amin rajta lett volna a driver-e. Mert a papírján ez volt. De a gyártó honlapján ehhez az alaplaphoz illő driver nem volt. Win 7-el is próbálkoztam de semmi.
2012. dec. 19. 20:28
 3/4 anonim válasza:
Az USB-s winyó nem olyan mint a pendrive! Abban egy szabványos 2,5"-os winchester van. Driver nem kell hozzá, bármelyik windowsnak fel kellene ismernie. Ha nem ismeri fel az alaplapod, hogy használod adattárolónak?
2012. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy egy 6 GB-os IDE-s régi winchester lett beépítve a gépembe és az usb-s winchester be van dugva hátra az usb portra.
2012. dec. 19. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!