Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki ajánlana nekem egy AM3...

Kalosavo kérdése:

Valaki ajánlana nekem egy AM3 alaplapot?

Figyelt kérdés
a procim egy phenom II 965 Be 125W os lehetőleg a legolcsobb is érdekelne :) minden más megvan csak az am2+ alaplapom akarom cserélni mert szinte minden tönkre megy rajta már :(

2012. dec. 22. 12:40
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Asrock 960GM GS3 FX - 10-11ezer kb.

ez AM3+ de jó bele a 965 proci

.

ha pl. DDR2 ramod van akor hiába irtas AM3 at mert aban DDR3 "is" van (vagyis szerintem ddr2 es tán nincs is)

.

amugy a legszebb hogy multkor AGP s AM2+ t is látam vagyis szintugy hiába irtad és AM3 ban már ténleg csodsalkoznék ha lene agp s is...

.

ezeket csak azért irtam hogyha ddr3 és pci-e eszközeid vanak akor nyugdtan veheted am3+

ha pedig nem ezek vanak

akor pedig nem csak a proci foglalatot kel figyelembe vened ahoz pedig lekelet voln irnod hogy mik is vanak neked

2012. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia köszönöm szépen a válaszod ez tökéletes most platformot váltok és igen ddr 3 as ramot akarok venni egyből az uj lapba a régit eladom egy gtx 550Ti megy bele meg a proci meg a vinyó tehát csak ram kell meg az alaplap :)
2012. dec. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!