Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolom a gépet, és nem...

Bekapcsolom a gépet, és nem csinál semmit csak el kezd zúgni, nem kapcsol be a monitor és nem idul el a windows. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt hogy el kezd zúgni?

A tápegység kap áramot? A merevlemezek felpörögnek?

2009. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe.
2009. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hy : valoszinüleg vírus-os a géped !! manapság már vannak olyan vírusok amik system vírusok azaz a rendszerd támadják meg egyböl és ha nem csinálsz semmit meg is ölik !!! valószinüleg egy fórmázás és egy OP .RENDESZER FRRISITÉS JÓ LFOG JÖNNI A GÉPEDNEKE SZÓVAL TED UJRA !!! MOST ennyit tok mondani !!! 16/F
2009. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Nem sípol? mert akkor valszed elmozdult a memória.. esetleg ellenőrizd a videókártyát, h nem csúszott-e ki, mert ezek miatt van az ,h nincs kép, és nem tölt be az op. rendszer! Szal memória, videókari, esetleg egy rossz PCI-os eszköz..pl. háló, vagy hangkártya...nézd át ezeket egyesével! sok sikert!

2009. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hi nekem is ez lenne a gondom, de nekem csak akkor kapcsol be ha belerakom a windows lemezt. Amúgy meg ugyan úgy zúg. Mit tegyek???
2010. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!