Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezből belső...

Külső merevlemezből belső merevlemez gond. (? )

Figyelt kérdés
Szét szedtem a külső winyómat, hogy belerakjam a gépbe, de utána a windows a fájl rendszert Unallocated-nek látja. Felkínál két lehetőséget, hogy initializeoljam a winyót, MBR-be vagy GPT-be, beállítom MBR-t és utána se ismeri fel. Utána visszadugtam USB-s csatoló eszközre és ott is unallocated volt, de az EASEUS Partition Master már látta, hogy van arjta 500 valahány giga foglalt stb. és vissza tudtam állítani, viszont ha rendesen satasan dugom be, akkor nem látja hogy lenne rajta bármi is és nem tudom visszaállítani.. ötletek?

2012. dec. 24. 22:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a 2 partíciót egynek látja. USB-nél legalább azt a partíciót látja, amin a merevlemezhez tartozó szoftverek tartoznak.
2012. dec. 24. 22:07
 2/2 A kérdező kommentje:
ha sata2-es csatlakozót alaplapon és sata2-es winyót sata3-as kábellel kötök össze, az gond?
2012. dec. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!