Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A táp mennyire vagy miért...

A táp mennyire vagy miért fontos a játékoknál?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha játékgép fontos ha iroda vállalati gép még fontosabb.A tápegység minősége a legfontosabb minden gépben.Még az én régi am2-es emben is FSP Hexa 400 tübörög.
2012. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*dübörög:)
2012. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az szabályozza adja a számítógépnek az áramot illetve alakítja át, és annak az erősségét is szabályozza.Játékok alatt lényegesen nagyobb terhelés alatt van a gép, ezért több áram kell neki. Egy gyenge minőségű táp könnyen besz*rhat, vagy kevesebb/több áramot adhat a gép egyes alkatrészeingek.

Ez akár meghibásodást , jelentős élettartam csökkenést eredményezhet, ezért sem érdemes tápon spórolni.

2012. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és játékoknál azért lehet fontos mert játék közben az összes hardver különös igénybevételnek van kitéve ezért fontos a stabil áramellátás.
2012. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Egy minőségi táp védelmi funkciókkal is el van látva.pl áramingadozás vagy áramszünet ellen védhet
2012. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Azt hagyjuk, hányfajta védelem lehet (és kell) egy tápnál(ha érdekel, írj egy barátságos levelet Hart kollégánknak), de ha a tápon spórolsz, akkor sok esetben a következő gépedre is spórolhatsz.
2012. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6Hát azért ne hagyjuk mert nagyon is fontos.tapasztalat.Üdv.
2012. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, ne akarjuk most felsorolni az összeset...:)
2012. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Világos én sem azért írtam csak hát amikor majd az új gépre azért kell gyűjteni mert túl áram hazavágja a gépét akkor ne az legyen hogy ezt nem mondtuk.áramszünetkor is felléphet kisebb nagyobb túl áram:)
2012. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A gép szempontjából fontos. Több FPSed nem lesz egy Seasonic Platinumtól, meg attól se ha több W.
2012. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!