Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet windows gépre IOS alapú...

Lehet windows gépre IOS alapú operációs rendszert rakni?

Figyelt kérdés
Tehát lehete rakni apple alapu op rendszert pl snow lion mondjuk egy asua gépre?

2012. dec. 26. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Jézusom!

Az nem windows gép, hanem PC és nem asua, hanem asus(gondolom)


Egyébként igen lehet, de MINEK?!

Másrészt, te úgysem tudod megcsinálni!

2012. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

És az nem IOS hanem OSX. ;)

Amúgy biztos van PC-re Windows alá IOS fejlesztő készlet (SDK), de ha jól sejtem nem ez volt a kérdés.


Egyébként igen, lehet OSX-et tenni PC-re, főleg C2S és i7 alapú rendszerre, de teljesen illegális.

2012. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos hardverekre lehet. Az ilyen OSX-es gépeket Hackintosh-nak nevezik, de elég bonyolult megcsinálni és sok utánajárást igényel, nem éri meg szvsz.
2012. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert tudom h pc vmiert eloszor ez jutott eszembe, asust elirtam es az osx nem jutott eszembe ezert irtam iost, tudom h az az ipadre podra es phonera van, bocsi
2012. dec. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!