Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Counter Strike-os...

Vettem egy Counter Strike-os Egeret, kompatibilitási gondok léptek fel?

Figyelt kérdés
Vettem egy Counter Strikes Egeret, Rávan írva az aljáta hogy xp,2000, win98, stb. kompatibilis.2005/2006 os egér, és a win7 op rendszer van a gépemen, ha bedugom az egeret kattingatni lehet, és arra reagál is, de a mozgathatósága már hijján van. Meg lehet oldani valahogy, hogy kompatibilis legyen, és a mozgatásra is reagáljon?

2012. dec. 26. 21:33
 1/6 anonim válasza:
vezérlőpult --> Hardver és Hang --> Eszközök és Nyomtatók --> Egér : 1. fülnél, ott van az, hogy sebesség... azt felnyomod, amég neked nemjó, és leokézod :) ha jó amit mondtam, légyszi írd meg :P :)
2012. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

egyenlőre sajnos nincs megoldás.. :/

azt írja megfelelő illesztő program meg minden, de mozogni nem képes.... nagyon sajnálom.. esetleg valami más tanács?

2012. dec. 27. 00:42
 3/6 A kérdező kommentje:
probléma megoldva!!! Rávágtam kettőt ököllel és működésbelépett... :)
2012. dec. 27. 00:49
 4/6 anonim válasza:
lol... grat :DD de legalább működik xDD szakadáááás :''D
2012. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsi. Hol vetted az egeret?? És mi a pontos márkája??
2013. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

húhát.. ez egy régi billentyüzet és egér, a barátnőm vette nekem másodkézből, tehát nem üzletből. :)


így néz ki vagy hasonlóan.


[link]

2013. jún. 13. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!