Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplap lett volna...

Melyik alaplap lett volna jobb választás?

Figyelt kérdés

Kicsit elhamarkodottnak érzem magam,pedig sokáig gondolkoztam,milyen lapot vegyek.

Ezt az alaplapot választottam,már meg is rendeltem:

[link]


De később észrevettem ezt,és jobb választásnak tűnt volna,mint az ASrock.

[link]


Szerintetek nagyon elrontottam a vételt?Jobb lett volna a Gigabyte?



2012. dec. 28. 10:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Mostmár mindegy. Gigát am nem vennék. Jó az, amid van.
2012. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!Annyi előnye van az ASrocknak,hogy van rajta eSATA csati.Szerinted nagyon eltoltam a vételt?Az a Giga nem lett volna jobb?
2012. dec. 28. 11:07
 3/35 anonim ***** válasza:
Nem toltad el a vételt, mert a Gigabyte lappal nem jártál volna annyira jól, mert mostanában nem olyan minőségiek, rossz support, gariztatás... Ezért is próbálnak több "nyalánkságot" adni viszonylag olcsóbban, hogy vigyék őket.
2012. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Értem,nagyon szépen köszönöm!A videókártyáikkal is ugyanez a helyzet?
2012. dec. 28. 11:49
 5/35 anonim ***** válasza:
Hát igazából ott is, bár videókártya téren talán kevesebb panaszt hallanék.
2012. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Értem.Az ismerősöm most vett egy Gigabyte HD7950-et,és amikor az Assasins Creed 3-ban Very High-on van az élsimítás,vagy mi,akkor az épületek körvonalai fehéren kirajzolódnak.Az az érdekes,hogy High-on nincs ilyen proléma.A Far Cry 3 pedig el sem indul.Szerinted ez lehet a VGA hibája?
2012. dec. 28. 11:58
 7/35 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmiféle csíkozódás, újraindulás stb. akkor nem hiszem, hogy rossz lenne.


Én így látatlanban driver hibára tippelnék. Ha leírnád az oprendszerét és azt is, hogy hány bites, akkor linkelnék egy megfelelőt.

2012. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Windows 7 64 Bit


Köszi szépen a segítségedet! :)

2012. dec. 28. 12:04
 9/35 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]


A 184MB-osat úgy ahogy van fel kell telepíteni, ezzel minden rajta lesz a gépen ami a videókártyához kell.


A FarCry3 szerény véleményem szerint (ha letöltött verzióról van szó), akkor lehet crack, dll, driver hiba.

2012. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A Gigabyte oldaláról már letöltöttük a legfrissebb drivert,az nem jó?Vagy teljesen másról van szó? :)
2012. dec. 28. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!