Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mostani, Win 7-es notebookom...

A mostani, Win 7-es notebookomba belerakhatom a régi Vistás laptopom winchsterét?

Figyelt kérdés

Elnézést, elég hülye kérdés, tudom. Kb. 3 hete ment tönkre az előző notebookom és a mostani, új 2 hete van meg. Nagyon fontos adatok vannak az előzőn, azt szeretném kinyerni a régi vincseszterből. Eddig annyira jutottam, hogy addig átrakom a mostani laptopomba a régi gép merevlemezét, kimásolom a külső merevlemezemre, aztán vissza minden és végül az új gépre rárakom az adatokat a külső merevlemezről. Namost, az lenne kérdésem, hogyha mégis belerakom a régit, akkor abból nem lehet baj, esetleg nem állítanám el magát a gépet? Remélem érthetően leírtam, ha valami nem tiszta, akkor kérem kérdezzetek, mert elég fontos lenne.

Köszönöm!:)


2012. dec. 28. 14:21
 1/7 DarkBiker válasza:
ja bele rakhatod de minden dolgod ted at d be ne hagy c be
2012. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A régi 120 gigás, az új gépnél pedig alapból 750 volt, de azt kivettem belőle, a helyére egy 1 TB-os modell került. Van most egy 250 gigás C: (RENDSZER) és egy 750 gigás F: (ADAT 1) meghajtó, az F:-re fog kerülni. Nem kell a régiről minden, mert sok kép több helyen megvan, csupán a dokumentumok, néhány fájl és táblázat, pár jegyzet, a többi pedig kép, ami nincs meg több helyen, de ezek viszont nagyon fontosak lennének.

2012. dec. 28. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem boldogulsz vele vid számitástechnikai szervizbe csak adatmentési dijat kell fizetned a mennyiségtöl függöen és persze csak akkor tudják elvégezni az adatmentést ha müködik a régi winchestered ha bedöglöt akkor uszot minden.
2012. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Működik, ez biztos! Az alaplap halt meg.
2013. jan. 1. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd van számitógépszerviz lementi az adataidat pénzért pár ezer atól függ mekkora winchester és mennyi adat kell róla
2013. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a régi 120 GB-os, de 30 giga még nem telt be rajta, szóval összesen 90 GB-nyi adat volt. Kb. 50 gigányi kéne.:)
2013. jan. 3. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát menj a számitógépszervibe azok lementik róla az adataid ingyen meg senki nem dolgozik neked meg nekem se. Pá !
2013. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!