Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a laptopom egy két hónapja ezt csinálja csökkentet módba is 4-6 újratelepítés után is nem dolgozik és a led lámpája 5 másod percenként felvillan és 3 másodpercig úgy marad és ilyen kor a gép nem csinál semmit ez a probléma sok estbe munkám közben ér útol ilyenkor a gép megakad ahogy a lámpa felvillan és fél óra kell még abba hagyja folyamatoknál ilynekor a cpu üres járat 99-100% és nem tudom mitől nem fut a hátérbe semmi windows 7 op. rendszer. msi cr500-as gép nem tudom mi a hiba processexpolert letöltötem de nem tudom a futó folyamatokat leállítani meg a processzor sem valaki mondja el lépsrő-lépésre mit csináljak nagyon fontos lenne kösszönöm léccives segítsetek

2012. dec. 28. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem winyo probléma lesz de nem biztos ki kell cserélni a winyot és minden megoldódik
2012. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keresd meg a gépednek az oldalát és a biost állisd be normálisan és talánj jó lez ha nem vidd szervizbe
2012. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
BIOS reset, ha nem oldódik meg tőle akkor merevlemez csere esedékes.
2012. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!