Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ez a CPU-val?

Miért van ez a CPU-val?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy CPU-t, AMD-FX8350. És a foglalatába nem megy bele, a lap ASUS M5A97. Ma vittem vissza, hogy itt valami gond lehet.. De az eladó azt mondta kipróbálja ő is. Neki elvileg működött. Neki egy ASrock 990 Extreme4 lappal ment, de én ezt nem láttam a saját szememmel, a teszt szobába nem engedtek be engem. Akkor most a lappal lesz a gond vagy a csávó kamuzik, vagy mi lehet? mert a foglalatba be kéne mennie, akár támogatja akár nem.

2012. dec. 28. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nem megy bele, arra gondolsz, hogy nem indul el a rendszer vagy fizikailag nem lehet beletenni?

BIOS verzió, lábak nincsenek elgörbülve?

2012. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyomkod jobban a procit hátha eltörik egy pár láb!
2012. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fizikailag nem megy bele.. és én is ezt furcsállom.. mikor a csávó azt mondta neki márpedig belement.. mikor ez lehetetlen, én haza hoztam és nem ment bele. 3 lapon próbáltam ki.
2012. dec. 28. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
van rajta jelölés tehát látod hogy kell állnia ha meg elgörbült valamelyik láb és az eladó mégis rámondja hogy jó akkor jó szemét bolt lehet
2012. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez elég hihetetlenül hangzik, processzora milyen típusszám van írva?

Jól van pozicionálva a processzor, mert elég könnyen bemegy a helyére egyébként.

2012. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csoda! 936 tű közül kiszúrtam amit kellett!!!:D
2012. dec. 28. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2012. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
el volt görbülve... bár akkor az eladó nem tuom miért mondta hogy neki jó mikor egyszerűen nem lehetett jó..
2012. dec. 28. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kiegyenesítette a lábakat!
2012. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!