Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy philips laptopom,...

Van egy philips laptopom, mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Használt 2 éves philips notebookomat eladnám, paraméterei:

2Gb ram, Inter Dualcore 1,6 Ghz proci(összesen 3.2), Geforce 7400Go 256MB videókártya, Dvd író, Beépített Bluetooth, Mobil internet kártya hely, 4 USB csatlakozás, Az állapota tökéletes, semmi baja, csak asztali gépet szeretnék venni , arra kellene a pénz. Ha esetleg valakit érdekel, vagy van valami csere alapja itt jelentkezhet. :) Amúgy játékok is elfutnak rajta, köztük: Cod 4, Wow, Gta san andreas.


2009. aug. 25. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
30-40ezerért hirdesd meg nagyobb licitoldalakon
2009. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért 30-40-nél többet ér... :)
2009. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem baj az, legalább majd örülni fognak az olcsó laptopért
2009. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem lehet, hogy érdekelne a laptop, én most tervezem eladni az enyémet. Az is két éves, Wowra kéne az új, de az enyémnek szutyok alaplapi integrált intel videókártyája van, egyre kevésbé bírja. Esetleg az asztali gépem bizonyos darabjaitól is hajlandó lennék megválni, bár az szerintem nem képez cserealapot :) Kérlek vedd fel velem a kapcsolatot!

2009. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
O, bocsi, elozo vagyok, most latom, hogy tobb honapos a kerdes... Azert ha aktualis lenne meg, kereshetsz xD
2009. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!