Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati Radeon HD 7770 grafikus...

Ati Radeon HD 7770 grafikus kártyát kell csatlakoztatni a tápegységhez?

Figyelt kérdés
Az előző videókártyámnak nem kellett, viszont az újhoz nem biztos hogy lesz ilyen kábel a tápegységből, mivel az már pár éves... Hogy tudnám leellenőrizni?

2012. dec. 29. 17:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
26%

Vagyis egy ilyet picit olcsóbban, de a 12V ág legalább egyben van hagyva és 324W teljesítményig van hitelesítve!

Íme:

[link]

hivatalos őldala:

[link]


Mondjuk a hatékonysága nem a legjobb, de az alap védelmek benne vannak, modern csatik vannak hozzá, ATX 2.3 szabvány. Mondjuk hasonló áron van nálunk FSP Hexa 400, ami szerintem jobb ennél (több féle védelem, nagyobb hatékonyság)...

2012. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
26%

"Legalább 500W kell a videokari miatt"


Ezt fogadom,hogy a gyártó oldaláról olvastad,ugye?

Ezt csak azért írják ki,hogy a vacak,noname tápok is megtudjanak bírkózni vele,bár nagyon nem ajánlatos vacak tápra rákötni az alkatrészeket.


"Mi a véleményetek erről?"


Rossz.De nagyon.Noname,életveszélyes a gépre nézve.Fogalmam sincs,hogy milyen bél lehet benne(talán majd Hart megmondja),de nagyon nem lenne jó erre kötni a gépet.Amit linkeltem a korábbi válaszomban,azt válaszd.

2012. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
20%

"Legalább 500W kell a videokari miatt,"

Nem kell 500W-os táp ahhoz, a valós max fogyasztása a karnak el se éri a 100W-ot.

2012. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
38%
A Litepovereket pedig jobb lenne hanyagolni,ahogy Hart is mondta.Egy FSP(Fortron) 350/400 APN,vagy Sirtec HPC-400-H12S 400W
2012. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
26%

"Nem értem miben is lenne jó ez a vacak solytech beles áp"


Az olcsó tápokat néztam (a kérdező 100 lei alattiakat nézegetett) és a hivatalos oldalon megnéztem a táblázatot, védelmek meglétét stb. Gondoltam jobb, mint egy mercury minőségű vacak.


"500W kell a videokari miatt"

Egy maximum 80W TDP-s videokártyának minek kellene 500W-s egység? Amit írnak ajánlást a kártyákhoz ott beleszámolják a gagyi minőségű tápokat meg gondolom valami nagy fogyasztású procit is tuninggal. Egy olyan gépet egy minőségi 400W-s tápegység is elvisz!

Nekem is hasonló fogyasztású procim van egy HD7850 karival, 2 HDD, 1 SSD, 3 rendszerventi, hangkártya stb és egy minőségi 450W-s tápegység is lazán elviszi (a fogyasztásmérőm szerint a konfig kivesz a konnektorból játék közben 220-230W-t, míg extrém hardver izzasztáskor (CPU+GPU) is 300W környékén megáll...és ebben benne van a táp vesztesége is azaz maguk az alkatrészek ennek csak a 80%-t igényelték). Nem kell 500-as táp, de amit fentebb írtak (ahogy nálatok hívják az FSP-t) olyat nézzél. FSP-vel nem nagyon lehet mellényúlni szerintem.

:)

2012. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
38%
*Litepower,bocsánat.
2012. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
38%

De akkor is ezerszer jobb egy ilyen táp,mint az a Litepoweres vacak:

[link]


[link]

2012. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
36%

"és a hivatalos oldalon megnéztem a táblázatot, védelmek meglétét stb. Gondoltam jobb, mint egy mercury minőségű vacak. "

Az oké, hogy ki volt írva, kérdés tartalmazza e és ha igen a megfelelő működés meg van e. Amúgy én úgy vagyok vele, hogy az olcsó solyech(más néven deer) belekből nem kérnék.

2012. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
26%
Jobb,hogyha Harttal nem kötözködsz,főleg táp téren,hidd el,tudja,hogy mit mond. :)
2012. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
48%

sajnos a beleket nem írják ki legtöbbször és nem néztem alaposabban utána, így is hosszú idő egy válasz, mert azért próbálok tájékozódni, de nem hazai a terep. :) Itthon már rég megvannak, hogy mit és miért ajánlok...

A Thermaltake meg szégyelje magát, hogy Deer tápokat matricáz (mondjuk jobb, mint a mercury, de nem sokkal).

2012. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!