Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy AMD FX-8320 box...

Ha veszek egy AMD FX-8320 box processzort akkor ugye ahoz adnak hűtőventillátort ez nem elég neki, és ha nem akkor miért adnak hozzá gyenge hűtést?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 23:13
 1/10 lopokus ***** válasza:
79%
elég az neki, csak lehet hogy kicsit hangos. Meg a tuning miatt szoktak rá másikat venni
2012. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt jó hallani mert akkkor csak majd később veszek
2012. dec. 29. 23:28
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Minden gyári hűtőnek tartania kell a hőmérsékletet üzemi szinten.

Olyan nincs,hogy alapbeállítások mellett nem hűt jól,ugyanis akkor nem forgalmazhatnák a box cpu-kat,vagy fel kéne tüntetniük,hogy nem elég jó a hűtő.


Ami baj lehet,az max az olcsó,nem jól szellőző házakban lehet,ott tényleg felmehet a hőmérséklet,de a cpu gyári hűtőnek még akkor is bírnia kéne,hogy ne mennyen fel 60 celsius fölé a proci.


Persze ezek csak alap,gyári beállítások mellett értendőek persze.


Akármilyen tuning már egyéb hűtést igényel.

2012. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lopokus ***** válasza:
hoppá de tudok!!:DDD
2012. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Amúgy gondolj bele,ha rosszak lennének a hűtők,és azzal lenne tényleg baj,akkor sok vásárlótól elesnének. Ugyanis a sok 4-5 ghz-es tuningos videósokon kívűl a legtöbb ember(köztük én is) alapjáraton,tuning nélkül is megelégszünk. Én nekem elég az fx-6300 asom 3.5 ghz-en magonként,ígyis megy minden ultrán.

2012. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző:

És nem hangos az alap ventilátor ?

2012. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mihez képest? Egy ipari centrifugához képest olyan mint a tavaszi madárcsiripelés:D


Amúgymeg,akkora fejhallgatóm van,hogy teljesen takarja a fülem,szóval játék közben nem igazán veszem észre(egyszerse vettem észre,én szoktam néha levenni a fejest,hogy csekkoljam,megy-e egyáltalán lol pedig kemény játékoknál max fordulatszámon megy:D). Meg minden ház kérdése. Van ahol egy "advanced" ventillátor is néha zavaró tud lenni,meg olyan is,ahol a gyári hűtő is csendes.


Nekem ilyen házam van:

[link]


Egyik legjobb gamer ház,az árához képest:D

2012. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még mielőtt valaki bevágja,hogy nem jól hűt,ha nem hangos,annak mondanám,hogy monitoringolom néha-néha játék közbe magamat,hogy minden faszán hűtve van-e és 56 celsius volt eddig a max a procin,planetside 2-őzés közbe,az pedig eszi a procit mint a fene. GPU-n is alap hűtést használok,bár ott azért befigyel a minőségi sapphire hűtés,oda nem is kell más:D
2012. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 temo válasza:
sziasztok ilyen procim van.kerdeznem hogy alaphomerseklet 28-30 fok, bf3 terheles alatt 54 stabil max 56, prime progi alatt 100 szazalekos kihasznalasnal 59-60 Ez baj?
2013. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lopokus ***** válasza:
nem, ez tökéletes hőmérséklet. Majd 65-70 fok felett lesz baj de még az se tuti.
2013. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!