Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket választanátok ebben...

Melyiket választanátok ebben az árkategóriában? Vagy esetleg más jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. dec. 31. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:

a lenovo-t, megmondom, miért


itthon is van egy majdnem pont ilyenünk, csak nem 640-es hanem a 635-ös vkarival


kb ugyanaz a kategória, a másik meg nyilván az i7 miatt drágább, ami viszont teljesen de teljesen felesleges, mivel konkrét felhasználási területet nem említettél

2012. dec. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

officetólt mp3/video szerkesztésen át hd film nézésen keresztül a játékig ilyen olyan elolszlásban mindegyik

nem érdemes i7?

640 vagy a 635 jobb? notebookcheken megnéztem de nem igazán jutottam dűlőre vele

2012. dec. 31. 01:04
 3/5 anonim ***** válasza:

nem akarok kontárkodni, vkari témában nem vagyok túlságosan otthon, de szerintem lényegi kulonbseg nincs

ha valami prociigenyes(rendereles) dolgot csinalnal akkor esetleg de a jatekra tokeletesen kihajtja neked a vkartyat

2012. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Lenovo inkább (aban is Ivy Bridge -s processzor van ha gyengébb is de böven elég kel legyen)

.

i7 -et használni laptopban nem a legjobb megoldás jóval(!) drágább kategória ahol már érdemes i7 el veni

.

ha te szépen leterheled i7 et akor még ventis hütöpad sem fog segíteni hogy lehütse laptopot vagyis megsülhet

ha viszont nem használod ki akor meg minek az i7 bene?:)

persze nem törvényszerü de akik használják azoknak 100 fok körülire is felmegy terhelve

proci még birná de a többi hardver már nem biztos hogy torelálja leginkább pl. akkulumátor se

akor szintén minek a laptop?:)

vagyis ha erömü kel akor asztali gépet is kihozol enyiböl akár monitoral együt is

szóval ha ez a két laptop akor legyen i5

de persze ehez sem árt minimum egy ventilátorokal szerelt laptophütöpad (és nem valami legolcsóbb 1db miniventis...)

1 nagy ventis (20cm körüli), vagy több kisebb ha lehet 3db venti ami álítható is

5-10ezer forintos kb.

2012. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát nem érdemes az i7-es proci.

Hűtőt minden képpen veszek.

Videókártyáról egyéb vélemény?

Más laptop javaslatok?

2012. dec. 31. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!