Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akkor mégse rosszak a codegen...

Akkor mégse rosszak a codegen tápok?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam ezen az oldalon,hogy a codegen nagyon rossz tápokat gyárt.


Éppen nézelődtem neten,és rábukkantam erre:


[link]


A leírásban az áll,hogy:


A Codegen 550 Wattos tápja azon felhasználóknak készült, akik csak egy megbízható, jó teljesítményű tápegységet kívánnak a számítógépükbe. A két 80 mm-es ventillátor jól dolgozik és az aktív PFC remekül minimalizálja az elveszni akaró energiát. A minimum 100.000 órás élettartam magáért beszél, ha berakjuk a gépbe a Codegen tápját egy ideig nem fogjuk kivenni.


Vagyis jó minőségű a táp,nem tudom miért beszéltek le olyan sok embert róla.



2012. dec. 31. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Ez a gyártói leírás, ott "KICSIT" mindig kamuznak.

Jó a codegen, de van sokkal jobb nála ugyanabban az árban!

2012. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 TOXIC. ***** válasza:
90%
Ne (csak) a gyártó leírását nézd meg, keress felhasználói tapasztalatokat is.
2012. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Codegányt ne vegyél-4
2012. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
86%

9ezer:D

Valamire minden jó de ép elméjü nem vesz ilyent

2012. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez olyan kötelező szöveg.Aztán hogy ezt a Codegen vagy a weblap írta e hát ígyis úgyis nevetséges.

" ha berakjuk a gépbe a Codegen tápját egy ideig nem fogjuk kivenni. "

Nem bizony mert mehet az egész a kukába.nem jó minőségi abszolút egy FSP 400-GHN táp jobb nála.Akinek 500 vagy annál több nagyobb tápra van szüksége nem 10k-s Codegen fog az eszébe jutni.

2012. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
kukába megy*
2012. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Nekem 7 évig ment egy Codegen a gépemben és a ventillátora kopott csak ki még mindíg üzemképes.Betettem egy szuper márkás FSP Hexa 400-at és két hónap múlva elszállt a ventillátora!Az nem igaz hogy a Codegenek használhatatlanok!Nem olyan nagy a meghibásodási aránya mint ahogy állítják.
2012. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Komplikato ***** válasza:
88%

Kedves kérdező, ez egy egyen szöveg amit a nagyker adatbázisból kimásol a kereskedő.


Igen volt Codegen-ből értelmes táp, mint ahogy volt Mercury-ból, de azért mert a 30 féle tápjából 1x volt egy használható, attól a többi még hulladék marad. De ha veszel ilyet, akkor egy kisebb poroltót is szerezz be.


Egy 350W-os márkásabb táppal is többet érsz.

2012. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

Hirtelen felkel karolni a túl árazott alja tápokat?

Megsúgom nem kel félni hogy csödbe menek épp eleget vesznek

2012. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Komplikato ***** válasza:
90%

"Nem olyan nagy a meghibásodási aránya mint ahogy állítják."


Nem a "meghibásodási aránnyal" van a baj jóember, hanem azzal, hogy pl. a 400 és 450W-os tápjaik átcímkézett 300W-os tápok voltak, nincs benne érdemi túl-áram védelem, rendesen nem hűtik az alkatrészeket (egy márkás táp és a gagyi között jól érzékelhető SÚLYkülönbséget a hűtőbordák adják főleg!), meg az az apró probléma, hogy a kinyiffanó Codegen és más gagyi táp olyna mint kártyában a 21.

Mindent visz. Láttál már 100, 150, 200.000-es gépet részben vagy egészben megsülni? Táp miatt? Mert én már sokat.

2012. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!