Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor bekapcsolom a gépet...

Amikor bekapcsolom a gépet valamikor nem kapcsol be és amikor sikerül nagyon nehezen bekapcsolni akkor is maximum 20 percet tudok vele gépezni mert utána azonnali kék halál vár. Már mindent megnéztem benne kifújtam stb. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tápegység.
2013. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De amikor azt írtam hogy bekapcsolom a gépet és nem kapcsol be úgy értem hogy elindul csak képet és vagy a 100. kapcsolásnál sikerül
2013. jan. 1. 13:21
 3/4 A kérdező kommentje:
nem ad képet
2013. jan. 1. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen én is úgy értettem.

A tápegység v. az alaplap ment gallyra. Előbbi valószínűbb. Viszont az is valószínű, hogy innen többet nem fogunk tudni a témához hozzászólni, így jobban jársz ha szakihoz viszed. Lehetőleg még az előtt, mielőtt a táp nem visz magával a halálba másik alkatrészeket is.

2013. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!