Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összelehet rakni egy hatásos...

Összelehet rakni egy hatásos konfigot ( processzor, alaplap, RAM ) 60 ezer körül?

Figyelt kérdés

Összeszeretnék rakni egy konfigot amivel mennének a mostani játékok, lehetőleg full grafikán..

GTX 560 2 GB

chieftec 550 W van egyenlőre..

Láttam i3 3225-öt is nem vészes az ára, de hát csak 60 ezrem van, i5 3470 en is gondolkoztam dehát.. Kiváncsi vagyok a véleményekre


2013. jan. 1. 15:50
 1/3 Rasta Joint ***** válasza:

Alaplap: [link]


CPU: [link]


RAM: [link]


Összesen: 63,213 Ft

2013. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd jelen helyzetben bőven elég egy i3-3220 processzor, bármelyik új játékra. Hosszabtávra viszont az i5 a jó választás.


[link]

[link]

[link]

2013. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, olvastam kommentbe, hogy az i3 most is jó választás, és mire kimerül az i5 is kaphatóbb áron lesz.. Meglátom, hogy eltudom e adni volt cuccaim és lehet az i5 melett döntök, ha nem akkor i3
2013. jan. 1. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!