Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet laptopba videokártyát...

Lehet laptopba videokártyát cserélni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy elég erős laptopot szóval 3,8-as proci 2 gb ram stb viszont a videomemória csak 64 mb(pedig geforce 7150).Szóval valahogy le lehet cserélni/venni bele másikat?Most olvastam itt az oldalon hogy csak ha nem intergált de ezt nem nagyon értem,segítenétek bővebben?
2009. aug. 26. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:

az integrált azt jelenti itt, hogy bele van építve az alaplapba.

ez esetben nem tudod sehogyan sem kicserélni a vga-t. ha nem integrált, akkor meg arra készülj, hogy egy vga újonnan 100ezer ft köröl, és még felette is lehet, attól függ, hogy milyet akarsz bele. nem olcsó mulatság, és még akkor sem kapod azt a teljesítményt, mint egy asztali gépnél.

a 3.8-as procinál pedig szerintem elírtad, nemhiszem,h olyan proci lenne benen

2009. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De.Dupla magos vagy hogy kell mondani és 1,9."Can you run it?"-on néztem.

És honnan tudhatom hogy integrált e vagy nem?

2009. aug. 26. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:

az, hogy dupla magos, az nem azt jelenti, h 3.8-as a procija, az nem több, mint kettő 1.9-es mag,a mi azért elég gyenge ma már...és a 2 giga ram sem sok, sztem ez már nem erős noti, csak átlagos inkább.

1.9-es procihoz meg felesleges erősebb vga...

everestben meg kéne tudnod, hogy milyen vga is van benne!

2009. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez már inkább erős: [link]

de vannak még ettől erősebbek is!

2009. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó nem is úgy értettem hogy egy brutál gamer gép.Csak azért a nemrég megjelent erősebb grafikával ellátott játékokat is viszi pl Crysis,Gears of War,Godfather 2.
2009. aug. 26. 13:02
 6/10 anonim ***** válasza:
vannak laptopok, amelyekben cserélhető a videokártya. Ha esetleg tudnánk egy pontos típust, akkor előbbre jutnánk. Nem érdekel milyen színű, meg hogy mi van benne, csak a PONTOS TÍPUS. Ez alapján utána lehet keresmi hogy a videokártyája integrált-e vagy cserélhető.
2009. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ACPI x86-based PC (Mobile)

Ez a tipus...tudom cserélni?:P

2009. szept. 15. 18:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy hp laptop amúgy.
2009. szept. 15. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen HP? az lenne a fontos. A típus alatt arra lettek volna kíváncsiak, hogy PL: HP Pavilion DV6-1110eh, vagy más...
2009. szept. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

HP pavilion dv 9000

Egyszer csak megtaláltam...:P

2009. szept. 16. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!